Studenten en klassenlijsten

Studenten Heiloo 1950-1951

Lijst studenten 1950-1951 Heiloo

Lijst studenten 1950-1951 Heiloo


Studenten in de 4 jaren aan de Haagsche Schouw

image001-1image002image003image004


Studenten Beresteyn van 1955 – 1968

(tot het klein-seminarie werd opgeheven en Beresteyn als internaat werd voortgezet)

image001image001 image002 image003 image005 image004 image006 image007 image008 image009 image011 image010 image012 image019 image018 image017 image016 image015 image014 image013 image026 image025 image024 image023 image022 image021 image020

 

Klassenlijsten leerlingen Montfortaans Seminarie

HEILOO – HAAGSCHE SCHOUW – BERESTEYN –  SCHOOLJAAR 1950 – 1951

HEILOO

Voorbereidende klas

 

1. Theo Borst                    Heiloo

2. Nico van Etten               Spanbroek

3. Leo Hartman                   Loosduinen

4. Gerard Schneider           Hippolytushoef

(later Kees Lieftink)

 

1e klas

 

1. Piet Juurlink                        Slootdorp

2. Jan Linderhof                           Leiden

3. Jan Ranke                           Beverwijk

4. Leo Verbakel                        Bleiswijk

5. Piet Verlaan              Egmond a/d Hoef

6. (later) Peter de Werth       Amsterdam

 

 

 

SCHOOLJAAR 1951 – 1952

HAAGSE SCHOUW

 

Voorbereidende klas

 

1. Ton de Groot                           Bakkum

2. Dré Huitema           Noord Scharwoude

3. Hans Kauffman                   Rotterdam

4. Koos Schrama                   Voorschoten

5. Kees Twisk                             Bakkum

6. Ad Verburg                      Vlaardingen

 

1e klas

 

1. Adri Borst                                Heiloo

2. Theo Borst                               Heiloo

3. Nico van Etten                   Spanbroek

4. Leo Hartman                       Loosduinen

5. Piet Huysmans                        Utrecht

6. Kees Lieftink

7. Gerard Schneider        Hippolytushoef

8. Nico Schneiders                      Kampen

9. Fons Walters                       Den Haag

10. Luc Zijlmans                     Rotterdam

 

2e klas

 

1. Piet Juurlink                        Slootdorp

2. Jan Ranke                           Beverwijk

3. Piet Verlaan              Egmond a/d Hoef

4. Leo Verbakel                        Bleiswijk

 

 

SCHOOLJAAR 1952 – 1953

HAAGSE SCHOUW

 

1e klas

 

1. Jan van Assema                   Assendelft

2. Jan Beers                    Egmond-Binnen

3. Ton de Groot                       Castricum

4. Dré Huitema          Noord-Scharwoude

5. Hans Kauffman                   Rotterdam

6. Kees Lieftink

7. Gerard Schneider                   Schagen

8. Nico Schneiders                      Kampen

9. Koos Schrama                   Voorschoten

10. Leo Thijssen

11. Kees Twisk

12. Ad Verburg

 

2e klas

 

1. Adri Borst                                Heiloo

2. Theo Borst                               Heiloo

3. Nico van Etten                   Spanbroek

4. Leo Hartman                       Loosduinen

5. Piet Huysmans                        Utrecht

6. Jan Linderhof                           Leiden

7. Fons Walters                       Den Haag

8. Luc Zijlmans                       Rotterdam

 

3e klas

 

1. Piet Juurlink                Wieringermeer

2. Jan Ranke                           Beverwijk

3. Leo Verbakel                        Bleiswijk

4. Piet Verlaan                              Hoorn

 

 

SCHOOLJAAR 1953 – 1954

HAAGSE SCHOUW

 

1e klas

 

1. Jan van Assema                   Assendelft

2. Jac de Graaf                          Bakkum

3. L. Van Herrewegen              Rotterdam

4. Peter Hoogland                       Haarlem

5. D. Jansen                              Haarlem

6. Cees van de Poel              Zoeterwoude

7. L. Thijssen

 

2e klas

 

1. Jan Beers                     Egmond-Binnen

2. Ton de Groot                       Castricum

3. Leo Hartman                       Loosduinen

4. Dré Huitema                 N.Scharwoude

5. Hans Kauffman                   Rotterdam

6. Kees Lieftink

7. Jan Linderhof                           Leiden

8. Gerard Schneider                   Schagen

9. Nico Schneiders                      Kampen

10. Koos Schrama                  Voorschoten

11. Kees Twisk

12. Ad Verburg

 

3e klas

 

1. Theo Borst                                Heiloo

2. Nico van Etten                   Spanbroek

3. Piet Huysmans                        Utrecht

4. Leo Verbakel                        Bleiswijk

5. Fons Walters                       Den Haag

6. Luc Zijlmans                       Rotterdam

 

 

SCHOOLJAAR 1954 – 1955

HAAGSE SCHOUW

 

1e klas

 

1. Peter Hoogland                       Haarlem

2. J. Hop

3. N. De Jong

4. G. Van de Meerendonk

5. H. Osseweijer

6. C. Van de Poel

7. Stan Verdult                       Beverwijk

8. J. Van Bellen

 

2e klas

 

1. Jan van Assema

2. Jac de Graaf

3. L. Van Herrewegen

4. Hans Kauffman

5. L. Thijssen

6. Ad Verburg

 

3e klas

 

1. Jan Beers

2. Theo Borst

3. Ton de Groot

4. Leo Hartman

5. Dre Huitema

6. Kees Liefting

7. Jan Linderhof

8. Gerard Schneider

9. Nico Schneider

10. Koos Schrama

11. Frank Timme

 

 

SCHOOLJAAR 1955 – 1956

BERESTEYN

 

Voorbereidende klas

 

1. Ton Duivenvoorden

2. G. Kuipers

3. Simon Kuyten

4. Ton Timme

5. M. Van Linn (na Kerstmis)

 

1e klas

 

1. Jac van Bellen

2. W. Van den Burg

3. Wil ter Haar

4. G. Van Meerendonk

5. H. Oranje

6. Kees Smit

7. Vic van Soest

8. Henny Speijer

9. Henk Stoop

10. Stan Verdult

 

2e klas

 

1. Peter Hoogland

2. J. Hop

3. N. De Jong

4. H. Osseweijer

5. Cees van de Poel

 

3e klas

 

1. Jan van Assema

2. Jacques de Graaf

 

 

 

SCHOOLJAAR 1956 – 1957

BERESTEYN

 

Voorbereidende klas

 

1. T. Van Berge-Henegouwen

2. H. Van Etten

3. W. De Goede

4. J. Van Ingen

5. Dré Laurier

6. K. Van Toer

 

 

1e klas

 

1. Jac van Bellen

2. P. Blom

3. Kees van den Berg

4. Gijs van den Berg

5. Ton Duivenvoorden

6. Ben Faas

7. Wil ter Haar

8. T. Van der Heijden

9. K. Heiligers

10. T. Hesp

11. B. De Jong

12. Henk Kalter

13. F. De Koning

14. H. Kranenkamp

15. G. Kuipers

16. Simon Kuiten

17. A. Lemmers

18. M. Van Linn

19. Kees van Noort

20. R. Rovers

21. Ton Timme

22. Ton Valkering

23. J. De Vries

 

 

2e klas

 

1. Peter Hoogland

2. J. Hop

3. H. Oranje

4. Kees Smit

5. Henny Speyer

6. Henk Stoop

7. Stan Verdult

 

 

 

SCHOOLJAAR 1957 – 1958

BERESTEYN

 

VbK

 

1. K. Brugman

2. J. Castricum

3. K. Genet

4. J. Van Ingen

5. A. Kortekaas

6. J. Leliman

7. G. Schelfaut

8. W. Weenink

 

1e klas

 

1. Kees van den Berg

2. T. V. Berge-Henegouwen

3. B. Bernard

4. P. Blom

5. D. Busker

6. Peter Denneman

7. J. Essers

8. H. Van Etten

9. Theo van der Geest

10. W. De Goede

11. T. Van Halem

12. G. Heil

13. K. Heiligers

14. L. Van Ingen

15. F. De Koning

16. N. Kuyper

17. André Laurier

18. A. Lemmers

19. Kees van Noort

20. Wim Peeters

21. H. Rosier

22. K. Van Toer

23. K. Veeken

24. J. De Vries

25. A. Van de Zon

26. K. Zoon

27. F. Zuidwijk

 

 

2e klas

 

1. Jac van Bellen

2. Gijs van den Berg

3. Ton Duivenvoorden

4. Ben Faas

5. T. Van der Heijden

6 T. Hesp

7. B. De Jong

8. Henk Kalter

9. Simon Kuiten

10. M. van Linn

11. H. Oranje

12. Ton Timme

13. Ton Valkering

 

 

 

 

3e klas

 

1. Peter Hoogland

2. J. Hop

3. Kees Smit

4. Henny Speijer

5. Henk Stoop

6. Stan Verdult

 

 

 

 

SCHOOLJAAR 1958 – 1959

BERESTEYN

 

Voorbereidende Klas

 

1. F. Acquoy

2. Gerard Agterberg

3. E. Braun (na Kerstmis)

4. K. Duivenvoorden

5. Sj. Evers

6. E.J. Groot (na Kerstmis)

7. G. Van Haastrecht

8. M. Hilkhuysen (na Kerstmis)

9. Bram Kershof

10. R. Kleyn

11. J. Koenis

12. A. Van der Lans

13. J. Van Langen

14. Jan Limmen

15. J. Peynenborg

16. B. Schmitz

17. L. Streng

18. N. Vd. Meel

 

1e klas

 

1. B. Bernard

2. Kees Brugman

3. D. Busker

4. K. Genet

5. T. Van Halem

6. G. Heil

7. B. Huibrechtse

8. L. Van Ingen

9. A. Kortekaas

10. K. Kroon

11. W. Kuipers

12. J. Leliman

13. Wim Peeters

14. G. Schelfaut

15. P. Stroyckens

16. W. Weenink

17. A. Van Winden

 

 

 

2e klas

 

1. Kees van den Berg

2. T. V. Berge-Henegouwen

3. P. Blom

4. Peter Denneman

5. H. Van Etten

6. Theo van der Geest

7. K. Heiligers

8. T. Hesp

9. N. Kuyper

10. Simon Kuiten

11. André Laurier

12. A. Lemmers

13. Kees van Noort

14. H. Rosier

15. K. Van Toer

16. J. De Vries

17. A. Van der Zon

18. K. Zoon

19. F. Zuidwijk

 

 

3e klas

 

1. Gijs van den Berg

2. Ton Duivenvoorden

3. Ben Faas

4. B. De Jong

5. Henk Kalter

6. M. Van Linn

7. H. Oranje

8. Ton Timme

9. Theo Valkering

 

 

SCHOOLJAAR 1959 – 1960

BERESTEYN

 

Voorbereidende Klas

 

1. Itse Al

2. L. Van Assema

3. W. Burger

4. Hans van Etten

5. J. Van Ewijk

6. J. Grau

7. Herman Kalter

8. H. De Koning

9. R. Kortekaas

10. T. Vd. Meel

11. C. Osseweijer

12. D. Oudshoorn

13. H. Sommen

14. P. Veldt

15. G. Verdult

16. P. De Vries

17. P. De Weijer

18. H. Wijn

19. T. Zwanenburg

20. Math. Den Boer

 

1e klas

 

1. Gerard Agterberg

2. O. Baltus

3. E. Braun (weg na Pasen)

4. H. Christiaans

5. K. Duivenvoorden

6. E. Groot

7. G. Van Haastregt

8. B. Heuêr

9. Bram Kershof

10. R. Kleijn (weg na Allerheiligen)

11. J. Koenis

12. A. Kortekaas

13. G. Lammers

14. J. Van Langen

15. J. Limmen

16. M. Vd. Meel

17. J. Peijnenborg

18. B. Schmitz

19. J. Stam

20. L. Streng

21. P. Stroyckens

22. A. Van Vlijmen

 

 

 

 

2e klas

 

1. B. Bernard

2. P. Blom

3. Kees Brugman

4. D. Busker

5. K. Genet

6. T. Van Halem (weg na Kerst)

7. G. Heil

8. B. Huibrechtse

9. L. Van Ingen

10. K. Kroon

11. A. Vd. Lans

12. André Laurier

13. J. Leliman

14. Wim Peeters

15. G. Schelfaut

16. K. Veeken

17. W. Weenink

18. T. Van Winden

 

3e klas

 

1. Gijs van den Berg

2. Kees van den Berg

3. Peter Denneman

4. Theo van de Geest

5. K. Heiligers

6. T. Hesp

7. B. De Jong

8. N Kuyper

9. S. Kuiten (weg na Pasen)

10. A. Lemmers

11. Kees van Noort

12. J. De Vries

13. A. Vd. Zon

 

Apart: Piet Suykerbuyk ( in juli 1960 naar noviciaat))

 

 

 

SCHOOLJAAR 1960 – 1961

BERESTEYN

 

Voorbereidende Klas

 

1. Herman Bart

2. Jac Becht

3. L. Bonnier

4. S. Endenburg

5. P. Faas

6. H. De Gier

7. D. Ten Haring

8. S. Holthuizen

9. Martien Kortekaas

10. L. Kouwenhoven

11. B. Krijbolder

12. P. Leistra

13. K. Liefting

14. A. Vd.Linden

15. T. Van Marrelo

16. J. Mes

17. P. Vd. Putten

18. Ton Romijn

19. T. De Rooy

20. Kees Spruit

21. M de Vries

22. P. De Waal

23. Th. De Waard

 

 

1e klas

 

1. Gerard Agterberg

2. Itse Al

3. L. Van Assema

4. M. De Boer

5. Rob Bunnig

6. Wim Burger

7. Theo Druyven

8. K. Duivenvoorden

9. H. Van Etten

10. J. Van Ewijk

11. K. De Gooijer

12. Hans Gottenbos

13. Jos Grau

14. Herman Kalter

15. H. De Koning

16. G. Lammers

17. T. Vd. Meel

18. D. Oudshoorn

19. H. Sommen

20. J. Stam

21. A. Van Vlijmen

22. P. De Vries

23. P. De Weijer

24. H. Wijn

25. T. Zwanenburg

 

 

 

 

2e klas

 

1. O. Baltus

2. B. Bernard

3. D. Busker

4. H. Christiaaans

5. G. Van Haastregt (jan. weg)

6. B. Heuêr

7. Bram Kershof

8. J. Koenis

9. A. Kortekaas

10. J. Van Langen

11. J. Limmen

12. J. Peynenborg (kerst weg)

13. B. Schmitz

14. T. Van Winden

 

 

3e klas

 

1. Kees Brugman

2. K. Genet

3. G. Heil

4. B. Huibrechtse

5. K. Kroon

6. A. V.d Lans (sept. weg)

7. André Laurier

8. J. Leliman

9. A. Lemmers

10. Wim Peeters

11. G. Schelfaut

12. K. Veeken

13. J. De Vries

14. W. Weenink

 

 

SCHOOLJAAR 1961 – 1962

BERESTEYN

 

Voorbereidende Klas

 

1. Gerard Burger                      Den Haag

2. Joop van Es                        Rotterdam

3. Mario van Gaans               Aalten (Gld)

4. Kees v.Hamersveld                    Leiden

5. Jaap Kras               Roelofsarendsveen

6. Joop Kwakkenbos                   Utrecht

7. John Middeldorp                  Den Haag

8. Toine Nooijen                             Lisse

9. Kees Oleyerhoek     Roelofsarendsveen

10. Peter Peeters                           Gouda

11. Jan van der Pijl                     Ter Aar

12. Koos Reijnders       Roelofsarendsveen

13. Jan van Rijn          Roelofsarendsveen

14. Frans Schmitz                    Den Haag

15. Wim Schoevaars                 Den Haag

16. Kees Vink                      Zoeterwoude

17. Peter van der Werf                 Leiden

18. Jan Zomerdijk                       Limmen

 

 

 

1e klas

 

1. Itse Al                               Zandvoort

2. Herman Bart                      Amsterdam

3. Jacq Becht                          Hilversum

4. Math. Den Boer                    Vlissingen

5. Rob Bunnig                               Leiden

6. Wijnand Burger                  Zandvoort

7. Stef Endenburg                  Rotterdam

8. Hans van Etten                       Opmeer

9. Piet Faas                                 Kampen

10. Peter Flohr                     Oosterbeek

11.Hans de Gier                      Loosduinen

12. Hans Gottenbos                       Leiden

13. Willy Hamersma              Oosterbeek

14. Dick ten Haring                  Hilversum

15. Servaas Holthuizen             Hilversum

16. Herman Kalter                       Kampen

17. Martien Kortekaas                  Leiden

18. Leo Kouwenhoven                  Monster

19. Bernard Krijbolder           Wassenaar

20. Paul Leistra                        Den Haag

21. Kees Liefting                  Egmond/Zee

22. Fons van der Linden         Oegstgeest

23. Theo Parlevliet                   Voorburg

24. Paul van der Putten             Den Haag

25. Ton Romijn                   Zoeterwoude

26. Ton de Rooy                  Zoeterwoude

27. Kees Spruyt                   Voorschoten

28. Peter de Waal                    Den Haag

29. Thijs de Waard             Bergen (NH)

 

 

 

2e klas

 

1. Gerard Agterberg                   Utrecht

2. Louis van Assema                Assendelft

3. Theo Druyven                           Heiloo

4. Jacq van Ewijk                       Haarlem

5. Kees de Gooijer                      Utrecht

6. Jos Grau                           Amsterdam

7. Bram Kershof                           Leiden

8. Gerard Lammers                        Heiloo

9. Johan van Langen         Heerhugowaard

10. Jan Limmen                      Heemskerk

11. Ton van der Meel                     Leiden

12. Balt Schmitz                        Haarlem

13. Hans Sommen                         Brussel

14. Jan Stam                     Egmond a. Zee

15. Anton van Vlijmen             Amsterdam

16. Paul de Vries                       Den Haag

17. Harrie Wijn                         Haarlem

18. Ton Zwanenburg                Beverwijk

 

 

3e klas

 

1. Olof Baltus                                          Egmond a. Zee

2. Bart Bernard                                      Breda

3. Dick Busker                                        Gouda

4. Henri Christiaans                   Haarlem

5. Bep Heuêr                                           Rotterdam

6. Joop Koenis                                        ‘T Veld

7. Ton van Winden                Voorschoten

 

 

 

SCHOOLJAAR 1962 – 1963

BERESTEYN

 

Voorbereidende klas

 

1. Martien Agterberg                 Utrecht

2. Joop van den Akker        Zoeterwoude

3. Jan Kaptein                         Akersloot

4. Co van Kessel                         Aardam

5. André Moesman                    Den Haag

6. Gerard Pater                       Waarland

7. Henk Reijn                   Alphen a.d.Rijn

8. Koos Rimmelzwaan         Leidschendam

9. Thijs Rutten                         Bleiswijk

10. Jan Valkering                         Limmen

 

1e klas

 

1. Enk van Assema                    Beverwijk

2. Gerard Burger                     Den Haag

3. Martien Duivenvoorden             Leiden

4. Piet Faas                                 Kampen

5. John Fransen                    Wageningen

6. Marjo van Gaans                      Aalten

7. Willy van der Knaap               Rijswijk

8. Johan Kortekaas                    Uithoorn

9. Jaap Kras               Roelofsarendsveen

10. Joop Kwakkenbos                  Utrecht

11. John Middeldorp                 Den Haag

12. Peter Mul                               Bergen

13. Toine Nooijen                          Lissse

14. Kees Olyerhoek     Roelofsarendsveen

15. Peter Peeters                           Gouda

16. Koos Reijnders       Roelofsarendsveen

17. Jan van Rijn          Roelofsarendsveen

18. Frans Schmitz                    Den Haag

19. Wim Schoevaars                 Den Haag

20. Wim Vredenbregt            Vlaardingen

21. Peter van de Werf                Alkmaar

22. Jan Zomerdijk                       Limmen

 

2e klas

 

1. Herman Bart                      Amsterdam

2. Sjaak Becht                         Hilversum

3. Mathieu den Boer                 Vlissingen

4. Rob Bunnig                               Leiden

5. Wijnand Burger                  Zandvoort

6. Hans van Etten                       Opmeer

7. Peter Flohr                       Oosterbeek

8. Hans de Gier                      Loosduinen

9. Hans Gottenbos                        Leiden

10. Jos Grau                          Amsterdam

11. Willy Hamersma               Oosterbeek

12. Dick ten Haring                  Hilversum

13. Martien Kortekaas                  Leiden

14. Bernard Krijbolder           Wassenaar

15. Kees Liefting             Egmond aan Zee

16. Fons van der Linden          Oegstgeest

17. Theo Parlevliet                    Voorburg

18. Paul van der Putten              Den Haag

19.Ton Romijn                     Zoeterwoude

20. Kees Spruyt                   Voorschoten

 

3e klas

 

1. Geard Agterberg                    Utrecht

2. Theo Druyven                           Heiloo

3. Sjaak van Ewijk                     Haarlem

4. Kees de Gooijer                      Utrecht

5. Bram Kershof                           Leiden

6. Gerard Lammers                        Heiloo

7. Johan van Langen         Heerhugowaard

8. Jan Limmen                        Heemskerk

9. Balt Schmitz                          Haarlem

10. Jan Stam                  Egmond aan Zee

11. Anton van Vlijmen              Amsterdam

12. Paul de Vries                       Den Haag

 

 

SCHOOLJAAR 1963 – 1964

BERESTEYN

 

Voorbereidende klas

 

1. Martien Bentvelsen

2. Hans Bolten

3. Richard Dekker

4. Kees van Haaster

5. Peter de Hey

6. Ton Kwakkenbos

7. George Reurings

8. Gerrit Timmer

9. Ad Weterings

10. John van der Willik

 

1e klas

 

1. Martien Agterberg

2. Joop van den Akker

3. Martien Duivenvoorden

4. Henk ten Have

5. Jan Kaptein

6. Co van Kessel

7. Gerrit van der Meer

8. Peter Mul

9. Gerard Pater

10. Henk Reyn

11. Koos Rimmelzwaan

12. Thijs Rutten

13. Bert Schuurman

14. Jan Valkering

15. Jan de Zwart

 

 

2e klas

 

1. H. Van Assema

2. Herman Bart

3. Mathieu den Boer

4. Rob Bunnig

5. Gerard Burger

6. Piet Faas

7. J. Fransen

8. Mario van Gaans

9. Johan Kortekaas

10. Jaap Kras ( 1 nov. vertrokken)

11. Joop Kwakkenbos

12. Toine Nooijen

13. Kees Olyerhoek

14. P. Peeters

15. Koos Reynders

16. Jan van Rijn

17. Frans Schmitz ( 22 okt. vertrokken)

18. Wim Schoevaars

19. Wim Vredenbregt

20. Peter van de Werf

 

3e klas

 

1. Sjaak Becht

2. Wim Burger (14-12 vertrokken)

3. Hans van Etten

4. Peter Flohr (25-10 vertrokken)

5. Hans Gottenbos

6. Jos Grau

7. Wim Hamersma

8. Dick ten Haring

9. Martien Kortekaas

10. Theo Parlevliet

11. Ton Romijn

12. Kees Spruyt

 

 

SCHOOLJAAR 1964 – 1965

BERESTEYN

 

Voorbereidende klas

 

1. Walter van Gils

2. Martien ‘t Hart

3. Peter Koenis

4. Wim Kroft

5. Harrie Lorwa

6. Ad Murck

7. Adriaan Plak

8. Peter Scholte

 

1e klas

 

1. Martien Bentvelsen

2. Hans Bolten

3. Richard Dekker

4. Peter Kuyper

5. Ton Kwakkenbos

6. Gerard Overbeek

7. George Reurings

8. Thijs Rutten

9. Gerrit Timmer

10. Ad Weterings

11. John van der Willik

 

 

2e klas

 

1. Martien Agterberg

2. Joop van de Akker

3. Martien Duivenvoorden

4. Henk ten Have

5. Jan Kaptein

6. Co van Kessel

7. Gerrit van der Meer

8. Peter Mul

9. Toine Nooijen

10. Gerard Pater

11. Ton Ransijn

12. Henk Reyn

13. Koos Rimmelzwaan

14. Wim Schoevaars

15. Bert Schuurman

16. Jan Valkering

17. Jan de Zwart

 

3e klas

 

1. Enk van Assema

2. Herman Bart

3. Mathieu den Boer

4. Rob Bunnig

5. Gerard Burger

6. Piet Faas

7. Mario van Gaans

8. Johan Kortekaas

9. Joop Kwakkenbos

10. Kees Olyerhoek

11. Peter Peeters

12. Koos Reynders

13. Jan van Rijn

14. Wim Vredenbregt

15. Peter van de Werf

 

 

SCHOOLJAAR 1965 – 1966

BERESTEYN

 

Voorbereidende klas

 

1. Harrie Arkesteyn

2. Pierre Baetings

3. Theo Bakker

4. L. Den Boer

5. Siem Haring

6. H. Holman

7. Pierre Huigsloot

8. Gerard op den Kelder

9. Kees Koeleman

10. Arnold Kooloos

11. Jan Lathouwers

12. Henk Nolten

13. Henk Opstal

14. Marcel Out

15. H. Rimmelzwaan

16. Sjaak Tensen

17. Theo Tersteeg

18. Hans Versteeg

19. Mart van der Vlugt

20. T. Vredenbregt

21. Albert vd Pluym 15/09 gekomen

22. Bert van der Staak 6/1/66 gekomen

 

1e klas Gymnasium – Brugklas

 

1. Ton van Drielen

2. Martien Kelder

3. Peter Koenis

4. Wim Kroft

5. Martien Loerakker

6. Harrie Lorwa

7. Ad Murck

8. Ton van OpstaL

9. Piet Overmeer

10. Chris Parlevliet

11. Ad Plak

12. Peter Scholte

13. Steef Tuk

14. Marcel Vink

15. Vincent Walter (weg 20/9/65)

 

2e klas Gymn.

 

1. Richard Dekker

2. Albert de Klerk

3. Peter Kuyper

4. Ton Kwakkenbos

5. Gerard Overbeek

6. Paul Reniers

7. Bert Schuurman

8. Gerrit Timmer

9. Ad Weterings

10. John van der Willik

 

3e klas Gymn.

 

1. Martien Agterberg

2. Martien Duivenvoorden

3. Henk ten Have

4. Jan Kaptein

5. Co van Kessel

6. Gerrit van der Meer

7. Peter Mul

8. Toine Nooijen

9. Gerard Pater

10. Henk Reyn

11. Wim Schoevaars

12. Jan Valkering

13. Wim Vredenbregt

14. Jan de Zwart

 

Schola Carolina

1. Rob Bunnig

 

R.K.Emmanuel / Ulo Voorschoten

1e klas

1. Martien Bentvelsen

2. Hans Bolten

3. Martien ´t Hart

4. Peter Laurier

5. George Reurings

2e klas

1. Joop van den Akker

2. H. Klaassen                         Schimmert

3. Koos Rimmelzwaan

4. Thijs Rutten